sayfa hazırlanıyor, lütfen bekleyin.

Takipte kal

Sosyal medyadan bizi takip edebilir, kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

HYUNDAI

Hyundai, Uzun yıllara dayanan tecrübesi, mükemmel kalitesi ve dünya çapındaki bilinirliğiyle dünyanın en değerli markaları sıralamasında her zaman üst sıralardaki yerini korumayı başarmıştır.
70'li yıllarda çelik, gemi yapımı, otomobil ve makine üretimiyle başlayan Hyundai geçen 40 yıllık zaman diliminde kalite standartlarını kimya, elektronik, mühendislik gibi birçok sektöre daha yansıtarak çok önemli başarılara ulaşmıştır.
Artık küreselleşen dünyada mavi Hyundai logosunun en çok tercih edilen markalardan biri olmasının anahtarlarının ikisi güven ve mükemmel kaliteyse diğeri bunlara uygun fiyata sahip olabilmektir.
Hyundai’nin güç ürünleri nispeten daha genç bir sektör olmasına rağmen şimdiden 90’dan fazla ülkede bahçe makineleri, jeneratörler ve elektrikli el aletleriyle hızlı büyüme göstererek beğeniyle kullanılmaktadır.
Hyundai güç ürünlerinin Türkiye, Sırbistan, Bosna Hersek, Kosova ve Gürcistan için resmî tek yetkili distribütörü olarak, en iyi satış koşulları ve satış sonrası hizmetlerini sağlayarak ülke çapında yaygın bayi ve servis ağımızla minimum Hyundai standartlarında müşteri memnuniyetini sağlama çabası birinci önceliğimizdir.